Apie mus

Rasa Urboneit – vakarinių ir vestuvinių suknelių dizainerė. Prieš keletą metų ji įkūrė Rasos&Christian Mados studiją Panevėžyje. R.Urboneit savo kurtas sukneles pristatė grožio konkursuose, tokiuose kaip „Mis Aukštaitija“. Ji nuolat dalyvauja įvairiose vestuvių parodose, kur jos kurtos suknelės sulaukia daug dėmesio ir gražių žodžių. Rasos suknelėmis puošiasi ir žymūs Lietuvos modeliai. Dizainerės sukneles galima išvysti įvairiuose renginiuose, ji nuolat puošia Panevėžio miesto šventės vedėją, suknelės buvo pasirinktos ir lietuviško televizijos serialo vestuvių puotos filmavimui. Išskirtinėmis, originaliomis, R.Urboneit kurtomis suknelėmis džiaugiasi ne tik žymūs žmonės, į ją nuolat kreipiasi nuotakos, ieškodamos išskirtinių, vienetinių suknelių. Ne vienerius metus sukneles kurianti R.Urboneit džiaugiasi, kad jos darbas yra ir jos hobis, tad ji kas dieną gali kurti ir džiuginti klientes savo darbais. Ji ne tik kuria, bet ir pati siuva sukneles, nes jai svarbu, kad kiekviena klientė jaustųsi išskirtinė ir būtų patenkinta jai sukurtu drabužiu.

———

Rasa Urboneit is evening gown and wedding dress designer. Few years ago she started Rasos&Christian fashion studio in Panevėžys. She has presented her designed clothes at beauty contests, for example „Mis Aukštaitija“. She is always invited to various wedding exhibitions where her wedding dresses attract a lot of attention and compliments. Famous Lithuanian fashion models love wearing the dresses designed by Rasa. Her dresses are popular in various social events, and were used in video production. Her clothes are always worn by the hosts of the Panevėžys city celebration. Originally crafted, exclusively designed and limited edition dresses are enjoined not only by the celebrities in Lithuania but also by brides who are looking for unique and exclusive wedding dresses. Rasa Urboneit has been designer for several years and she considers her work as her hobby. She believes that she is very lucky person because she can create new dresses and make her clients happy. Rasa not only designs but also sews the dresses by herself, because she strives to make her clients feel special.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Vestuvių diena, mergvakaris, krikštynos ar kita Jums svarbi šventė turi tapti įsimintina, ypatinga ir neužmirštama.

Rasos ir Christian Mados studiją įkūrėme tam, kad Jūsų šventė taptų pačia gražiausia diena. Mes pasistengsime, kad Jūs atrodytumėte žaviai, o puikiausia Jūsų diena būtų džiaugsminga ir išskirtinė.

Mūsų studijoje Jūs rasite vestuvinių, proginių suknelių. Jeigu norite būti išskirtinė, mes pasiūsime  originalią, vienetinę suknelę pagal Jūsų norus. Svajojate apie elegancija dvelkiančią klasiką? O gal norite vilkėti išskirtinę, originalią suknelę, kuri priverstų iš nuostabos sustingti aplinkinius? Mes įgyvendinsime Jūsų norus ir svajones.

Rasos ir Christian Mados studijos kolektyvas pasirūpins ne tik, kad atrodytumėte nuostabiai, bet ir puikia Jūsų nuotaika.  Užtikriname, kad platus paslaugų spektras nustebins kiekvieną Jūsų.

Patikėkite savo šventę mums. Norite įspūdingo fejerverko? Gintarinio lietaus? Puošnios pokylio vietos? Išskirtinių aksesuarų? Visa tai ir dar daug daugiau pasiūlysime tam, kad Jūsų šventė taptų nepakartojama! Pasirūpinsime šventės scenarijumi, žaidimais ir net mažiausiomis smulkmenomis, kurių prireiks Jūsų šventei.

Jeigu norite nepakartojamos ir įsimintinos šventės, Jums tik reikia išsakyti savo norus ir lūkesčius.  Mados studija garantuoja išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui bei komandos profesionalumą, kad Jūsų norai būtų išpildyti.