Netradicinis renginys „Išrink nuotaką“

Išrink nuotaką

Savaitgalį naktiniame kokteilių bare „Puntukas Impress“ vyko netradicinis renginys „Išrink nuotaką“. Scenoje, šalia besilinksminančios publikos, skambant didžėjaus parinktai muzikai ir žybsint tik klubo šviesoms, net keturioms merginoms buvo daromos šukuosenos ir makiažai, o vėliau jos pasipuošė nuostabiomis nuotakos suknelėmis iš „Rasos&Christian Mados studijos“. Renginio iniciatorė ir organizatorė „Grožio oazės“ kirpėja Dalia Šatkauskienė prisipažino, jog šis renginys jai buvo tikras iššūkis, suteikęs neįkainojamos patirties.

Pasak D.Šatkauskienės, mintis surengti tokį renginį kilo netikėtai, tačiau juk dažnai netikėtos mintys pavirsta puikia realybe.

„Kadangi nemėgstu nuobodžiauti, nusprendžiau padaryti kažką tokio, ko dar nebuvo. Kai gavau „Puntuko Impress“ vadovo Gyčio pritarimą ir savo komandos palaikymą, nusprendžiau imtis šios idėjos ir ją įgyvendinti. Kodėl jį pavadinome „Išrink nuotaką“? Buvau tikra, kad „Rasos&Christian Mados studijos“ kolektyvas tikrai parinks nuostabių suknelių, tad ši mintis buvo pirmoji ir manau, puikiai tiko renginiui, kuris vyko netradicinėje vietoje. Taigi renginys įvyko, gal jis nebuvo visiškai tobulas, bet tai nauja patirtis, suartinanti visą, prie šio renginio įgyvendinimo dirbusią komandą, bei suteikusi gražių įspūdžių renginį stebėjusiems žmonėms“, – kalbėjo D.Šatkauskienė.

Kuomet „Grožio oazė“ kirpėja Dalia kūrė šukuosenas, darbo netrūko ir Deimantei iš „Diamond’s style“ grožio studijos, jai reikėjo sukurti išskirtinį, žavų nuotakos makiažą. Tačiau po kelių valandų darbo, kuomet šukuosenos ir makiažai buvo baigti, visos keturios merginos pasipuošė nuotakos suknelėmis ir atrodė nuostabiai. Renginio organizatoriai ir „nuotakos“ sulaukė gausių plojimų ir pagiriamųjų žodžių. Renginio akimirkas įamžino fotografė Indrė Dambrauskė.

D.Šatkauskienė tikino, kad šis renginys buvo įdomus, tad ir ateityje bus galima išgirsti apie naujus, originalius projektus.

„Tikriausiai tokio pat renginio nedaryčiau, bet bus dar ir kitų idėjų, kurias pasistengsiu įgyvendinti. Buvo sunku dirbti beveik tamsoje, bet tai ekstremalu ir įdomu. Gal bus renginys, kai dirbsiu užrištomis akimis, – juokėsi Dalia. – Dar kartą įsitikinau, kad turiu milijono vertą komandą, su kuria galiu nuveikti labai daug. Esu dėkinga  Deimantei iš “Diamond’s style“ ir jos kolegei. Taip pat norėčiau padėkoti Indrei Dambrauskei, „Rasos &Christian  Mados studijai“. Tariu ačiū ir savo mylimai bei gerbiamai kolegei Renatai Kiznienei, kurios tą dieną nebuvo kartu, bet ji mane labai palaikė. Esu labai dėkinga „Puntukas Impress“ vadovui Gyčiui, vadybininkui Ernestui ir Justui Juškai. Labai džiaugiuosi drąsiomis dalyvėmis. Didelis ačiū ir klubo lankytojams, kurie  labai palaikė ir dalijosi šiluma. Dėkoju ir didžėjui, kuris leido gerus „gabalus“ palei pat mano ausį“.

Mes dalinamės geros nuotaikos ir puikių įspūdžių kupino renginio nuotraukomis bei primename, kad iki gruodžio 13 dienos galima balsuoti už gražiausią šio renginio nuotaką puslapyje http://www.facebook.com/puntukasimpress.

Pasidalinkite: