Šunelis Elektros Tvora Su Ne Elektros Šoko Šunų Dresavimo Antkakliai Su Garso Įrašymo Atkūrimo Palaidotas Tvora Atskyrimo Sistema

Prieinamumas:
Yra sandėlyje

Žymos: elektrinė tvora šuniui, sistemos, šunų antkakliai elektros smūgio, elektrinė tvora sistema, šunų mokymo apykaklės, vibracijos, elektros, didelis šuo mokymo dirželis, barbi marškinėliai, ritė elektrinė tvora, gyvūnų elektrinė tvora, įdomu, mobiliojo, nematoma tvora patalpų.

  €17.57 €29.77
 • antkakliai type3: Ne Elektros Šoko Šunų Mokymo Apykaklės
 • Vandens Pajėgumai: Rainproof Imtuvas
 • Medžiaga: Plastikiniai
 • Pristatymas: NEMOKAMAI
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Elemento Tipas: Mokymo Apvadai
 • Prekės Pavadinimas: Otmagelu
 • antkakliai type4: Garso Įrašymo Atkūrimo apvadai
 • Tipas: Nuotolinio Šunų Mokymo
 • Mokymo Režimas: Ilgalaikio pet veiklos diapazonas
 • Yra Protingas Prietaisas: No
 • Platus kontrolės: mažiau 5000 Kvadratinių metrų
 • Modelio Numeris: 913B
 • Mokamas: Užkirsti kelią šunų loja, o kempingas
 • Type2: Elektroninės Šunų Dresavimo Antkakliai
 • spalva: juoda
 • style3: 1 apykaklės,2 žiedai,3 apvadai

Šunelis Elektros Tvora Su Ne Elektros Šoko Šunų Dresavimo Antkakliai Su Garso Įrašymo Atkūrimo Palaidotas Tvora Atskyrimo Sistema

Funkcinis Profilis: 913 apykaklės yra naujo tipo elektroninių šuo tvora sistemos imtuvas skirtas pagal koncepciją humanization.Jis turi funkcijas vibracijos + melodija, garso įrašymo ir atkūrimo, garso įrašymo ir atkūrimo + vibracijos(Pakeisti dizainą, atsitiktinių veriantis iš augintiniai su elektros šokas, nes šis dizainas gali sukelti odos sunykimas ir dirglumas šunims.) (Pakeisti dizainą, atsitiktinių veriantis iš augintiniai su elektros šokas, nes šis dizainas gali sukelti odos sunykimas ir dirglumas šunims.) valdyti savo šunį veiksmingai.Kai jūsų šuo eina į sienos linijos, signalo sukelia imtuvas prie šuns kaklo pypsėti įspėjimo ir žaisti magistro įrašymo ar vibracijos.Jei jūsų augintinis lieka arti ribos linija, sistema bus vibruoja stipriau arba kartoti įrašą, kol jūsų augintinio grįžta prie sienos linijos, jūs turite nustatyti. 3 Reguliuojamas Rūšių Apykaklės: 1. Pasigirsta ir Vibracijos 2. Žaisti įrašymas 3. Žaisti įrašymas ir Vibracijos Paketą įeina: 1 vnt šuo Elektroninių šuo tvora su garso įrašymo ir atkūrimo apykaklės Mygtuką Apibrėžimas: 1. Mikrofonas: įrašymo režimas, įrašo į mikrofoną, priešais burną. (arčiau mikrofono, aiškiau garso efektas). 2. Įrašymo/Playing Mygtukas: Paspauskite mygtuką 3 sekundes mirksi mėlyna lemputė (du Kartus blyksniai per sekundę) ir atleiskite mygtuką įrašyti.Po įrašymo, lemputė lėtai flash.Paspauskite šį mygtuką dar kartą žaisti įrašų (apie 13 sekundžių ilgiau įrašant). 3. Pranešėjas: Garsas sklinda iš garsiakalbio, kai imtuvas yra netoli nustatyti ribą, arba kai žaisti paspaudus mygtuką.. 4. Jungiklis on/off, režimo pasirinkimo mygtukas: Paspauskite mygtuką 3 sekundes beep on (žalia lemputė mirksi), tada paspauskite mygtuką 3 sekundes, kad išjungtumėte (šviesą).Kiekvieną kartą, paspauskite mygtuką 1 sekundę pasukti pirmyn funkcija mode., Yra trys modeliai: 4.1 Įjunkite, žalia lemputė mirksi: vibracija + beep 4.2 vėl, mėlyna lemputė mirksi: įrašymą. 4.3 vėl, mėlynos spalvos šviesos ir žalia šviesa "flash" tuo pačiu metu: įrašymas + vibracijos. 5. Raudona indikatoriaus (Žemos Įtampos/Įkrovimo Indikatorius): Kai įtampa yra maža, raudona indikatoriaus lemputė kartus per sekundę, ir kai įkrauta, raudona indikatoriaus lemputė vienodai. (visiškai elektros energijos ir žalia indikatoriaus lemputė nuolat). 6. Žalias indikatorius (Vibracijos + Žiedas režimas / Visiškai nemokamai nuoroda): Kai žalia indikatoriaus lemputė, tai režimas vibracijos + skambėjimo.Pilno įkrovimo žalia indikatoriaus, tai ilgai šviesus. 7. Mėlyna indikatoriaus (Įrašo atkūrimo veiksena (įrašymo instrukcijos): mėlyna indikatoriaus flash kartą per 3 sekundes, yra režimas, įrašymo atkūrimo.Kai įrašymo mygtuką nuspaudus 3 sekundes, mėlyna lemputė, blykstė (du kartus per 1 sekundę) yra pažanga įrašymo.

įspėjimas:

1、 išvengti nereikalingų nelaimingų atsitikimų namuose, kai šuo patenka į patalpą, pašalinti imtuvas iš antkaklio. 2、 Įdėti antkaklis su imtuvu aplink šuns kaklą.Antkaklis turėtų būti paversta į tinkamą sandarumą ir neribojant šuns kvėpavimas. 3、 įsitikinkite, kad imtuvas veiktų tinkamai, prieš pradedant antkaklį ant šuns 4、 Nustatyti apykaklę, kad tinkamiausia vieta ir organizuoti daugiau nei viena dalis.

Parašykite savo atsiliepimą!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kokybė
Kaina

Panašūs produktai