Magija galvosūkiai YuMo ZhiChen Pavarų kubas 3x3x3 3x3 švietimo twist išminties, žaislų, dovanų professinal žaidimas pavara kubeliai vaikams ir suaugusiems

Prieinamumas:
Yra sandėlyje

Žymos: dice tower medienos, las dėlionės, fidget, biks, antistress, žaidimas sega pavara, antistress ranka, kaina kubeliai, puzzl, rubiko kubas.

    €8.44 €11.25
  • Modelio Numeris: ZC666A
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Įspėjimas: Išvengti Ryti
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Amžius: > 8 metų amžiaus
  • Užsakymo Numeris: Pavara
  • Tipas: Kubo Galvosūkis

USD 11.18 / vnt. /daug 1 USD 9.1 / vnt. /daug 1 USD 8.92 / vnt. /daug 1 USD 9.5 / vnt. /1 grupė

[ YuMo ZhiChen Pavara ]

Dear Friend,sveiki atvykę į mūsų parduotuvę!

Mes turime platų magic kubeliai,mes aprreciate jūsų konsultacijos!

Jeigu turite kokių nors klausimyną, prieinamą ons apie kainas ir produktus,prašome nedvejodami susisiekite su mumis!

Jei jums patinka šis straipsnis, prašome įtraukti jį į jūsų Pageidavimų Sąrašą ,galbūt rasite keletą staigmena!

PS:Mes turime daug akcijų,jei jums reikia didmeninė,prašome susisiekti su mumis dėl daugiau nuolaidos.

Techniniai duomenys:

Pavadinimas: ZhiChen Pavarų kubas

N. Svoris.: 114g G. Svorio.: 127g

Dydis: 57x57x57mm

Spalva: Spalvinga

Medžiaga: Plastikas

Pakuotė:dėžutė Spalva

Jūsų prekės aprašymas bus patalpinta čia.Jūs galite naudoti HTML, jei norite.Šrifto rūšį, stilių ir spalvų, yra iš anksto apibrėžta, bet gali būti perrašyti į prekės aprašymas lango.Prekių aprašymus, gali būti taip ilgai, kaip tu nori, kaip šablonai bus dydį, kad atitiktų ilgį savo aprašymai.

Jūsų Mokėjimo Informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Mokėjimo skyriuje kaip Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei neturite Mokėjimo Duomenis, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Laivybos Informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Laivybos skyriaus dalis Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei neturi Siuntimo Informaciją, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Pardavimo Sąlygos bus įdėta čia.Galite sukurti Pardavimo Sąlygos skirsnis kaip Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei jūs turite Pardavimo Sąlygos, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Apie Mus informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Apie Mus skyriuje, kaip dalis Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei neturite jokios informacijos Apie Mus, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

Jūsų Susisiekite su Mumis informacija bus įdėta čia.Galite sukurti Susisiekite su Mumis skyriuje, kaip dalis Pardavėjas Duomenis iš Pardavėjo duomenų puslapyje pagal Profilius Tab.Sukūrus pardavėjas informacijos, galite pasirinkti, kad ji būtų įtraukta į jūsų įtraukimo į lister puslapį, kitą į savo šablono pasirinkimas.Jei jūs turite Susisiekti su Mumis informacija, šiame skyriuje bus pašalintas iš šablono.

20 USD / vnt. /daug 1 USD 11.18 / vnt. /daug 1 USD 29.88 / vnt. /daug 1 USD 28.5 / vnt. /daug 1 USD 17.6 / vnt. /daug 1 USD 9.1 / vnt. /daug 1 USD 8.92 / vnt. /daug 1 USD 21.8 / vnt. /daug 1 USD 6.63 / vnt. /daug 1 USD 21 / vnt. /daug 1 USD 6.18 / vnt. /daug 1 USD 8.9 / vnt. /daug 1 USD 13.8 / vnt. /daug 1 USD 25.9 / vnt. /daug 1 USD 12 / vnt. /daug 14.63 1 USD / vnt. /daug 1 USD 25 / vnt. /daug 1 USD 22.8 / vnt. /daug 1 USD 49 / vnt. /daug 1 USD 30 / vnt. /1 grupė

Sarinsaretta2021-01-24
"Tourne assez bien les millieux coins font comme des engrenage"
Dxilma 3v2020-12-23
"Excellent bucket, all ok."
Winda123 12020-09-11
"Everything as always-Super! Excellent packing, fast shipment and delivery! Great Store! Stand, cube-keychain as a gift."

Parašykite savo atsiliepimą!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kokybė
Kaina

Panašūs produktai