Tuya Wifi išjungiklių eWeLink Din Bėgelio Pažangus Jungiklis 1P 50A, App Nuotolinio Valdymo Dirbti su Alexa, Google Namo Smart Home

Prieinamumas:
Yra sandėlyje

Žymos: namų smart, ewelink jungiklis, lauke din bėgelio, din bėgelio, breaker smart, išjungiklių 1 6a, vielos išjungiklių, geležinkelių wifi, din jungiklis, din bėgio jungiklis wi-fi.

    €15.62 €26.03
  • Įtampos Įėjimas: AC 230V, 50/60Hz
  • Max Srovė: 50A
  • Protingo Namo Parama: Alexa, Google namuose
  • WIFI Standartą: 2.4 GHz
  • Modelio Numeris: wifi pertraukiklis
  • Tipas: Mini
  • PROGRAMĖLĖS Pavadinimas: eWelink / Smart Life " ( Tuya )
  • Yra Protingas Prietaisas: Taip

1P 50A Smart Wifi išjungiklių

Galite prijungti šio jungtuvo su wifi router tiesiogiai, nr. centru ar vartai yra būtinas.Su šiuo wifi circuir pertraukiklis, galite išjungti ar gauti per galios bet kur bet kuriuo metu, dėl app .Taip pat galite nustatyti schdule įjungti/išjungti prietaisą automaticly.Šis wifi išjungiklių taip pat palaiko balso kontroliuoti su Alexa " ir "Google" pradinis, laisvą savo rankas ir džiaugtis gyvenimu.

Mes suteikiame 2 versija: eWelink App versija / Smart Life " (Tuya) App versiją.

Kaip žinote, 99% smart home produktų rinkoje dirba su eWelink arba Smart Gyvenimą programą.2 versija turi tą pačią funkciją, dydį ir kokybę, skiriasi tik spalva.eWelink yra balta, ir Pažangaus Gyvybės (Tuya) yra Juoda .Patarimai: Tuya yra kitas pavadinimas Smart Gyvenimą programą.

Kur jį naudoti?

1 situacija: jūs galite įdiegti ją į destribtion langelį.Tada jums bus suteikta galimybė įjungti/išjungti grandinės namuose bet kuriuo metu, bet kur, ir taip pat galite nustatyti timmer arba grafiką, įjungti/išjungti grandinės automatiškai.

2 situacija: jūs galite prisijungti su įrenginį tiesiogiai, naudojant šį gaminį, kaip wifi jungiklis.Šis produktas palaiko 50A, todėl jūs galite prisijungti su daug didelio galingumo prietaiso, pavyzdžiui, vandens šildytuvas ir oro sąlygos/ šaldytuvas...

Dėmesio:

Šis wifi išjungiklių yra relės tipo , o ne remti Trumpojo jungimo ir Perkrovos apsauga.Kai ji įdiegta destribtion lauke, prašome prisijungti prie MCB infront šio produkto.Kai šis gaminys yra prijungtas su įrenginį tiesiogiai, jūs galite naudoti ją kaip wifi relės perjungimas, įjungti/išjungti prietaisą App.

Savybės

1. Ne stebulė/gateways reikia, prisijungti prie wi-fi maršrutizatorius tiesiogiai.

2. Nuotolinio valdymo pultas iš bet pagal Ewelink/Tuya Programą į telefoną.

3. Laikmatis ir schedul funkciją, išjungti/gauti per power automaticly.

4. Balso kontrolė su Alexa/ "Google" pradinis, laisvųjų rankų ir džiaugtis gyvenimu.

5. 12 mėnesių garantija, pakeitimo ar visiškai grąžinti pinigus.

Specifikacija

Max Įtampa: 240V AC, 50/60Hz.

Max Srovė : 50A.

Wifi Standartą: 2,4 GHz, 802.11 b/g/n.

App Tipas: eWelink/Smart Life " (Tuya)

Paketų sąrašas

Wifi saugikliu * 1

Naudotojo Vadovas * 1

Parašykite savo atsiliepimą!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kokybė
Kaina

Panašūs produktai